Novinka v péči o chodidla

Reklama:

Péče o nohy je i dnes tak trochu zanedbávaným tématem a často je zanedbávaná i v praxi. Přitom by měla být naprosto běžnou součástí hygieny žen i mužů jak z lékařského, tak z estetického hlediska.

Nejenže pravidelnou pedikúrou můžete předejít četným zdravotním problémům, ale nohy, stejně jako třeba ruce, ve společnosti reprezentují. Upravené nehty na rukách se už dávno staly společenskou nutností, na nohy se neprávem zapomíná nebo se úmyslně opomíjí.

Sklo je symbolem čistoty a nyní se stává i symbolem péče. Pod značkou Glasscare bude 1. září na trh uveden nový výrobkový segment speciálních skleněných pilníků pro péči o chodidla. Hrubým pemzám a rašplím už odzvonilo, skleněné pilníky představují šetrnější, efektivnější a jemnější cestu k ošetření kůže chodidel. Oboustranný pilník určený pro domácí péči o nohy nabízí alternativu neatraktivních pedikúrních pomůcek.

Speciální vroubkovaný povrch pilníku poskytuje snadnou, rychlou, a navíc příjemnou cestu, jak se šetrně zbavit poškozené kůže. Na rozdíl od pemzy materiál pilníku (sklo) zaručuje, že kůže chodidel se neroztřepí a po zaschnutí se nezatrhává. Praktický podlouhlý tvar pilníku pak poskytuje pohodlnou a jednoduchou manipulaci s pilníkem. Druhá strana pilníku je určena pro ohlazení už suchých chodidel. I díky ní se mohou jeho uživatelé chlubit opravdu hladkými a jemnými chodidly. Navíc lze tento jemnější povrch skleněného pilníku použít pro pilování nehtů jak na rukou, tak na nohou. I tady je sklo doporučovaným materiálem, k nehtům je totiž citlivější a oproti běžným kovovým pilníkům nehty netřepí, ale opravdu uhlazuje.
Žiletky a kovové škrabky při domácím použití mohou způsobit oděrky na chodidlech, navíc se s nimi dá jen velmi těžko regulovat, jak velkou vrstvu kůže chceme odstranit. Skleněný pilník Glasscare odstraňuje jednotlivé tenké vrstvičky kůže, a nemůže se tak stát, že byste se při jeho použití pořezali nebo poškrábali. Navíc je pilník díky svému povrchu snadno omyvatelný, a je tedy čistou a hygienickou pomůckou v péči o nohy.

Zdroj: Aspen

Datum vydání: 17.9.2009
zdroj: Dana Švigová
Co s článkem
Přidat k oblibeným článkům        Vytisknout        Poslat e-mailem

Názory čtenářů

OnyxNails 9.10. 10:48
ju neco pro moje chodidla.-)o nohy by mel clovek pecovat, vzdy ho nosi cely zivat
sroubik 20.9. 21:43

http://www.pilnik.cz/shop/
koblizule 19.9. 23:45
taky se mi ten pilnik libi,kde ho muzu sehnat?
Raddka 18.9. 19:54
A kde se takový pilník koupí?
sroubik 17.9. 18:28
tento pilník používám a jsem sním opravdu spokojená,to co píšou v tomto článku je opravdu pravda dřív sem používala pemzu a velký efekt to nemělo ale tento pilník je užasný
Magnezia 17.9. 13:47
Tak jsem paf z tohoto slovního spojení "alternativa neatraktivní pedikůrní pomůcky". Asi aby ten článek měl více slov.
Váš názor:

JmĂŠno:
Nejste přihlášen(a). Pro komentování některých sekcí se musíte nejdříve přihlásit.
Články na podobné téma